Služby

K&L Profily - služby​​Nabízíme v mnoha oblastech  rozsáhlé servisní výkony.

Počínaje vývojem nových profilů a výrobků je štáb inženýrů, techniků a konstruktérů neustále v dialogu se zákazníkem tak, aby docílili optimálních výsledků.

Logistické možnosti byly v uplynulých měsících výrazně rozšířeny. Proto není adjustace stavebních dílů, zhotovení modulů jakož i  předstih ve výrobě hotových profilů pro Just-in-Time- dodávku žádným problémem.

Vývoj                                         

Kvalita a spolehlivost začíná u nás již u intenzivní konzultace ve fázi vývoje výrobku.
Před přijetím zakázky je zásadně prováděna konzultace. Kompetence firmy Kirchhoff & Lehr upřednostňuje vypracování konstrukčních a alternativních řešení. Analýzy materiálu a  rozsáhlé dílny neponechávají nic náhodě.

Systémové celky / moduly

Modulem rozumíme sestavení dvou nebo více dílů do nerozebíratelného konečného výrobku. Komponenty modulu mohou být vyráběny naší společností, případně jsou dodány formou subdodávky.

Logistika

Na všech čtyřech pracovištích Tillmann Gruppe jsou velkoplošné logistické plochy a prostranství na palety k řízení odpovídající  Just-in-time-zakázce. Vozový park vlastních  nákladních vozidel, jakož i spolehliví spediční partneři zaručují i dodržení pevně stanovených termínů.

Konfekce/balení

Velká část profilů, které firma Kirchhoff & Lehr vyrábí, je na přání zákazníka kompeltována s dalšími výrobky  (děrované nebo ohýbané díly). Ale i dodané komponenty jako např. díly z umělé hmoty, šrouby, nýty atd. jsou "dle dílů" sestaveny, zabaleny a odeslány.

kontakt​​​